Logitech G231 Prodigy İncelemesi!

Logitech G231 Prodigy İncelemesi!

Logitech G231 Prodigy oyuncu kulaklığı, bütçe dostu yapısıyla oyunculara farklı bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor. Peki bu konuda G231 Prodigy ne kadar başarılı?İlk olarak video oyunlarının sadece grafiklerden ibaret olmadığını hatırlatmak isterim. Oyunu oyun yapan şey aslında oyuncuyu içerisine çeken atmosferidir. Bu bağlamda tabii ki bazı araç gereçlere de ihtiyaç duyulabilmekteyiz.

Özellikle son zamanlarda bazı oyun stüdyolarının oyuncuları kulaklıkla oynamaları konusunda uyardığını belirtelim. Çevre sesleri ve oyuniçi özenle oluşturulan ses efektlerini haliyle yapımcılar oyuncuya tam olarak aktarmaya çalışmakta. Eh ortada bir emek var sonuçta ve bu emek karşılığında oyuncuları etkilemek ilk aşamada beklenilen bir durum yapımcılardan. Peki ülkemizde kulaklık kültürü ne kadar yaygın? Özellikle PC tarafından bu sorunun pek yaşanmadığını biliyoruz ama konsol kesimi?

Loading...

Bu konuda her ne kadar konsolların destek sunduğu kulaklıkların sayısı az olsa da ya çok pahalılar ya da oyuncuya beklenilen kaliteyi sunamıyorlar. Peki ya size bütçe konusunda boyunuzu aşmayacak ancak bütçesine göre de oldukça kaliteli bir deneyim sunan Logitech G231 Prodigy oyuncu kulaklığından bahsetsem? elementtir kesinlikle. 40 mm’lik neodimyum sürücüler kullanan G231, baştan sona oyun atmosferinden kopmamanızı sağlayan yüksek kaliteli stereo ses özelliği sunmakta öncelikle. Bir kulaklığın belki de en önemli etkenlerinden biri yalıtımdır bunu unutmamak gerek. Eh haliyle oyunculuk uzun seanları da beraberinde getirmektedir.

Kesintisiz oyun seansları haliyle ısı ve teri de beraberinde getiriyor. G231 kulaklık yastıklarını, saatlerce kullanım sonrasında dahi konforlu ve yumuşak hissini koruması için spor performans kumaşıyla kaplanmış durumda. Verilen bütçeye göre sunulan malzeme konusunda Logitech, benden tam puan almayı başardı kesinlikle. Kulaklığın kulağa oturuşu ve dışarıdan gelen ses dalgalarını tamamıyla kesmesi, direkt sizi oyuna odaklamakta. Bu belki de kulaklıkların en dikkat çeken yönleridir. Sesi dışarıdan alıyor mu yoksa almıyor mu? Ya da veriyor mu vermiyor mu?

Loading...
Facebook Comments

ใส่ความเห็น

อีเมลของคุณจะไม่แสดงให้คนอื่นเห็น ช่องข้อมูลจำเป็นถูกทำเครื่องหมาย *