MB070 Durablade Pro Tıraş Makinesi inceledik

Remington MB070 Durablade Pro Tıraş Makinesi inceledik

Sakal kısaltma ve şekil vermek için kullanılan Remington MB070 Durablade Pro Tıraş Makinesi’ni inceledik.verme işlemleri için kullanılabilen cihazların sayısı da arttı. Bu cihazlardan biri olan Remington MB070 Durablade Pro Tıraş Makinesi’nin bültenini görünce heyecanlanmış ve test edip edemeyeceğimizi sormuştum.

Sağ olsun ilgili arkadaşlar talebimizi olumlu karşılayınca bu ilginç ürünü deneyimleme fırsatı bulmuş oldum. Cihazla ilgili merak ettiğim ilk şey sakalı ne kadar kısaltabildiğiydi. Teknik özelliklere baktığımda 0.2 mm’ye kadar kısaltabildiği belirtiliyor. Makineyi kullanmaya başlayınca bu rakamın doğru olduğunu gördüm.4 farklı boyda kesim yapabiliyor.Remington MB070 Durablade Pro tasarım olarak standart bir tıraş makinesine benzese de başlığı biraz farklı bir havaya sahip. Başlığı değişebilen bir ürün olan Remington MB070 Durablade Pro’da büyük ve küçük olmak üzere iki farklı başlık bulunuyor. Ayrıca büyük başlıkla kullanılabilecek 4 farklı kesme tarağı da kutudan çıkıyor. Bu taraklar 1, 2, 4 ve 6 mm kesim yapmanıza imkan tanıyor.

Loading...

Öte yandan cihazın bir güzel özelliği ise başlıklarının değişmeye ihtiyaç duymaması. Yani üzerinde gelen başlıklarla uzun yıllar boyunca kullanabiliyorsunuz.Her ne kadar biraz kabiliyet gerektiriyor olsa da Remington MB070 Durablade Pro saç kesebiliyor.Elbette burada bahsettiğim saç kesme profesyonel anlamda değil. Ama saçları kısa olanlar, enseyi düzeltip favorileri toparlama gibi basit işler için bu ürünü kullanabilir. Yani size yardım edecek birisi olursa saçlarınızı da (belli bir yere kadar) bu cihazla kesebilirsiniz.

Loading...
Facebook Comments

ใส่ความเห็น

อีเมลของคุณจะไม่แสดงให้คนอื่นเห็น ช่องข้อมูลจำเป็นถูกทำเครื่องหมาย *